Handtag Beslag Design Helix StripeRostfri look, L: 138 mm
Rek. pris 229 kr
179 kr
150 krSpara 16 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
Längd:
138 mm

Helix Stripe
Rostfri look, L: 138 mm
150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Helix Stripe handtag är tillverkat i aluminium med en räfflad yta som gör att det upplevs exklusivt med en industriell känsla. Handtaget är mycket greppvänligt och skönt att hålla i och passar lika bra i det moderna som det klassiska köket eller badrummet. Finns i fyra olika utföranden och i tre längder. Kombinera gärna med andra produkter i Beslag Design Helix Stripe-serien.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Helix Stripe handtag är tillverkat i aluminium med en räfflad yta som gör att det upplevs exklusivt med en industriell känsla. Handtaget är mycket greppvänligt och skönt att hålla i och passar lika bra i det moderna som det klassiska köket eller badrummet. Finns i fyra olika utföranden och i tre längder. Kombinera gärna med andra produkter i Beslag Design Helix Stripe-serien.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 309273-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 138 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 128 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Serie | Helix |
| Typ | Handtag |
| Låsbar | Nej |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180018739 |

