Handtag Beslag Design Hide 120 Toniton
fr.143 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Hide 120 Toniton
143 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Hide, Toniton Svart - Subtilt synlig och lackerad i Toniton’s utvalda kulörer. Ge dina befintliga fronter en vacker färgaccent med Handtag Hide eller kombinera med Toniton’s färgmatchade blandare, väggfärger, kakel, kök, badrumsmöbler och accessoarer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Hide, Toniton Svart - Subtilt synlig och lackerad i Toniton’s utvalda kulörer. Ge dina befintliga fronter en vacker färgaccent med Handtag Hide eller kombinera med Toniton’s färgmatchade blandare, väggfärger, kakel, kök, badrumsmöbler och accessoarer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Beige, Blå, Grön, Rosa, Svart |
| Längd | 120 mm |
| Material | Pulverlackad metall |
| CC-mått | 80 mm |
| Djup | 42 mm |
| Höjd | 1,5 mm |
| Serie | Toniton |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
