Handtag Beslag Design Join
Rek. pris 329 kr
fr.219 kr
Se priset!
Välj variant

Join
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Beslag Design Join är ett vackert trähandtag i ek. Det är tillverkat av FSC-märkt trä. Den runda formen gör det bekvämt och praktiskt att greppa och ger handtaget ett helt eget uttryck.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Join är ett vackert trähandtag i ek. Det är tillverkat av FSC-märkt trä. Den runda formen gör det bekvämt och praktiskt att greppa och ger handtaget ett helt eget uttryck.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio Kaschkasch.
Recensioner
ACKVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga, ett lyft för helhetsintrycket
- Nja... kostar det så smakar det :-)
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ek |
| Längd | 240, 400 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 160, 320 mm |
| Djup | 36 mm |
| Höjd | 10, 13 mm |
| Serie | Join |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
