Handtag Beslag Design JubileeMattsvart 160
Rek. pris 499 kr
459 kr
409 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
CC-mått:
160 mm

Jubilee
Mattsvart 160
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Obehandlad mässing är ett ärligt, livfullt och föränderligt material. Det blir vackert nött och patinerat ju mer det används. Ett historiskt och hållbart material där både design och material håller i generationer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Obehandlad mässing är ett ärligt, livfullt och föränderligt material. Det blir vackert nött och patinerat ju mer det används. Ett historiskt och hållbart material där både design och material håller i generationer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 372010-41 |
| Färg | Svart |
| Längd | 188 mm |
| Material | Mässing |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 42 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Utförande | Svart |
| Serie | Jubilee |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180022026 |
