Handtag Beslag Design KentuckyAntik svart
114 kr
89 krSpara 22 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Robust handtag med en industriell känsla och ruff känsla.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304325-11 |
| Färg | Antik Svart |
| Material | Metall |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Bredd | 180 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Serie | Kentucky |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180004022 |

