Handtag Beslag Design Key320 Rostfri look
229 kr
183 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag med moderna stilsäkra former.
Produkten är designad av Furnipart.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304026-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 350 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 35 mm |
| CC-mått | 320 mm |
| EAN-nr | 7316183040263 |

