Handtag Beslag Design Lip
fr.103 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Lip är ett elegant profilhandtag med en nätt design, tillgängligt i två längder och flera olika utföranden.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Lip är ett elegant profilhandtag med en nätt design, tillgängligt i två längder och flera olika utföranden.
Den formade läppen ger ett bra grepp för smidig öppning och stängning av skåp och dörrar. Lip passar standardluckor (16–20mm) och har en tjocklek på 1,5mm, vilket gör det perfekt för alla typer av möbler och skåpsfronter. Handtaget skruvas bakifrån.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Brun/Mässing |
| Längd | 40, 120 mm |
| Diameter | 40, 120 mm |
| Material | Mässing |
| Djup | 38, 39 mm |
| Höjd | 1,5 mm |
| Serie | Lip |
| Produkttyp | Handtag |
| Låsbar | Nej |
| CC-mått | 20, 40 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
