Handtag Beslag Design Lizz
fr.229 kr
fr.183 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Lizz
183 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lizz finns tillgänligt i två utföranden: borstad mässing och mattsvart. Den borstade mässingen utgör en extra ljuspunkt när den monteras i kök eller badrum, medan den mattsvarta färgen smälter väl in i miljöer med en industriell estetik där handtag med karaktär krävs.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Lizz finns tillgänligt i två utföranden: borstad mässing och mattsvart. Den borstade mässingen utgör en extra ljuspunkt när den monteras i kök eller badrum, medan den mattsvarta färgen smälter väl in i miljöer med en industriell estetik där handtag med karaktär krävs.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Svart Matt |
| Längd | 205, 333 mm |
| Material | Zink/Zinc Alloy |
| CC-mått | 192 mm |
| Djup | 12,1 mm |
| Höjd | 31,5 mm |
| Serie | Lizz |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Borstad Mässing/Brushed Brass, Mattsvart/Matte Black |
