Handtag Beslag Design Loop NaturKrom
Rek. pris 159 kr
130 kr
Se priset!

Loop Natur
Krom
130 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Naturgarvat läder. Med rätt utförande, material av högsta kvalité och lite underhåll får man en produkt som håller mycket länge och patineras snyggt med tiden.
Handtaget kommer med två skruvar som passar till luckor 16-19 mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Naturgarvat läder. Med rätt utförande, material av högsta kvalité och lite underhåll får man en produkt som håller mycket länge och patineras snyggt med tiden.
Handtaget kommer med två skruvar som passar till luckor 16-19 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 333143-11 |
| Färg | Beige |
| Längd | 65 mm |
| Material | Läder/metall |
| Höjd | 25 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Utförande | Krom |
| Serie | Loop |
| EAN-nr | 7316183331439 |

