Handtag Beslag Design Loop Round Svart
Rek. pris 169 kr
fr.97 kr
Se priset!
Välj variant

Loop Round Svart
97 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loop Round är ett handtag gjort i svenskt naturgarvat läder och med mjukt rundade former. Med rätt utförande, material av högsta kvalité och lite underhåll får man en produkt som håller mycket länge och patineras snyggt med tiden.
Handtaget kommer med två skruvar som passar till luckor 16-19 mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Loop Round är ett handtag gjort i svenskt naturgarvat läder och med mjukt rundade former. Med rätt utförande, material av högsta kvalité och lite underhåll får man en produkt som håller mycket länge och patineras snyggt med tiden.
Handtaget kommer med två skruvar som passar till luckor 16-19 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Svart |
| Längd | 70 mm |
| Material | Läder/metall |
| Djup | 25 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Serie | Loop |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Krom, Svart |
