Handtag Beslag Design Loop Safari Svart
199 kr
169 krSpara 15 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtaget Loop Safari från Beslag Design är ett stilrent läderhandtag av Adam Laws, en formgivare som är internationellt känd för sina kreativa designlösningar.
Produkten är designad av Furnipart/Adam Laws.
Produkten är designad av Furnipart/Adam Laws.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370140-11 |
| Färg | Svart/Rostfri |
| Längd | 67 mm |
| Material | Läder/metall |
| Höjd | 25 mm |
| Bredd | 24 mm |
| Serie | Loop |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180002349 |


