Handtag Beslag Design Lounge 160 Läderlindat
Rek. pris 499 kr
fr.333 kr
Se priset!
Välj variant

Lounge 160 Läderlindat
333 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag från Beslag Design i metall. Enkel och tidlös design som fungerar på både luckor och lådor. Läderlindat för behagligt och stadigt grepp.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag från Beslag Design i metall. Enkel och tidlös design som fungerar på både luckor och lådor. Läderlindat för behagligt och stadigt grepp.
Produkten är designad av Furnipart.
Recensioner
RickardVerifierad köpare
för 2 år sedanenkelt och stilrent. Vissa gängor var inte perfekta men gick lätt att rensa med en gängtapp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Krom, Stål, Svart |
| Längd | 174 mm |
| Diameter | 7 mm |
| Material | Metall/läder |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 35 mm |
| Bredd | 7 mm |
| Serie | Lounge |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Krom/Svart, Stål/Svart, Svart |
