Handtag Beslag Design Luck 160
fr.134 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Luck 160
134 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Luck 160 är ett nätt handtag från Beslag Design. Det har rundad design med öppen mittdel vilket ger ett tydligt grepp och ökad komfort.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Luck 160 är ett nätt handtag från Beslag Design. Det har rundad design med öppen mittdel vilket ger ett tydligt grepp och ökad komfort.
Handtaget passar både till modena kök och möbler som garderober, kommoder och byråer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Rostfri Look, Svart |
| Längd | 178 mm |
| Material | Zamak |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
