Handtag Beslag Design Luck 160Svart
199 kr
169 krSpara 15 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Luck 160 är ett nätt handtag från Beslag Design. Det har rundad design med öppen mittdel vilket ger ett tydligt grepp och ökad komfort.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Luck 160 är ett nätt handtag från Beslag Design. Det har rundad design med öppen mittdel vilket ger ett tydligt grepp och ökad komfort.
Handtaget passar lika bra i moderna kök som på garderober, kommoder och byråer.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio Kaschkasch.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio Kaschkasch.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 307217-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 178 mm |
| Material | Zamak |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| CC-mått | 160 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180012928 |

