Handtag Beslag Design Luck 32
fr.65 kr
fr.52 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Luck 32
52 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Luck 32 är ett litet och nätt handtag från Beslag Design. Det har rundad design med öppen mittdel vilket ger ett tydligt grepp och ökad komfort.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Luck 32 är ett litet och nätt handtag från Beslag Design. Det har rundad design med öppen mittdel vilket ger ett tydligt grepp och ökad komfort.
Handtaget passar perfekt både till moderna kök och garderober, byråer och kommoder.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Rostfri Look, Svart |
| Längd | 40 mm |
| Material | Zamak |
| CC-mått | 32 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
