Handtag Beslag Design Lya
Rek. pris 199 kr
fr.134 kr
Se priset!
Välj variant

Lya
134 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer blandat med mjuka former.
CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Recensioner
Christina MVerifierad köpare
för 1 år sedanFina hantag , bra pris .
MatsVerifierad köpare
för 1 år sedanErsatte gamla handtag av samma typ sam mist färgen det fungerade utan problem helt nöjd MZ
UrshultVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga och stilrena
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Rostfri Look, Svart |
| Längd | 200 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 30 mm |
| Bredd | 9 mm |
| Serie | Lya |
| Produkttyp | Handtag |

