Handtag Beslag Design Manor med Bricka
fr.263 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Manor med Bricka
263 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Beslag Design Manor med Bricka har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Manor med Bricka har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Recensioner
Patrik FVerifierad köpare
för 4 år sedanInte som förväntat. Svår att fästa
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Brons, Guld, Svart |
| Längd | 190, 254 mm |
| Material | Zamac, Zink |
| CC-mått | 128, 192 mm |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 14, 20 mm |
| Serie | Manor |
| Produkttyp | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
