Handtag Beslag Design Manor
fr.199 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Manor
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Beslag Design Manor har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Manor har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Brons, Guld, Svart |
| Längd | 182, 246 mm |
| Material | Zamac, Zink |
| CC-mått | 128, 192 mm |
| Djup | 36, 39 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Manor |
| Produkttyp | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
