Handtag Beslag Design ManorBrons, Längd: 182 mm
309 kr
247 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brons
CC-mått:
128 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Beslag Design Manor har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Manor har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 351000-11 |
| Färg | Brons |
| Längd | 182 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 14 mm |
| CC-mått | 128 mm |
| Serie | Manor |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180018272 |

