Handtag Beslag Design Manta MiniKrom 80,6 mm
92 kr
71 krSpara 23 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag till dina skåp och lådor. Finns i rostfri look och krom.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 163042 |
| Färg | Krom |
| Längd | 80,6 mm |
| Djup | 24,6 mm |
| Bredd | 24,5 mm |
| CC-mått | 32 mm |
| EAN-nr | 7316181630428 |


