Handtag Beslag Design MantaRostfri look
159 kr
129 krSpara 19 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag till dina skåp och lådor.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Mari LVerifierad köpare
för 2 månader sedanJättefina handtag. Väl packad för transporten.
+ Vacker
- kan inte tänka på
NathalieVerifierad köpare
för 1 år sedanSååå fina handtag och till pang pris! Kombinerade med billy bokhyllan från ikea, blev väldigt snyggt! Smidig leverans också! Allmänt väldigt nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 16305-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 240 mm |
| Djup | 26 mm |
| Bredd | 24 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| EAN-nr | 7316181630503 |

