Handtag Beslag Design NickRostfri-look
79 kr
63 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mjuk och följsam med moderna linjer, i klassisk rostfri look eller i den stigande trenden borstad mässing.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Mjuk och följsam med moderna linjer, i klassisk rostfri look eller i den stigande trenden borstad mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304290-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Material | Metall |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 13 mm |
| Bredd | 50 mm |
| CC-mått | 32 mm |
| Serie | Nick |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180003841 |
