Handtag Beslag Design Nick
fr.189 kr
fr.151 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mjuk och följsam med moderna linjer, i klassisk rostfri look eller i den stigande trenden borstad mässing.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Mjuk och följsam med moderna linjer, i klassisk rostfri look eller i den stigande trenden borstad mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mattborstad Mässing, Rostfri Look |
| Material | Metall |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 13 mm |
| Bredd | 178 mm |
| CC-mått | 100 mm |
| Serie | Nick |
| Produkttyp | Handtag |
