Handtag Beslag Design Omega 160 cc
fr.229 kr
fr.183 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Omega 160 cc
183 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Omega i borstad mässing är ett minimalistiskt aluminiumhandtag med en rustik känsla som ger karaktär till inredningen. Dess avrundade form och fina linjer gör det unikt och förfinar möblerna där det monteras. Handtag Omega finns tillgänglig i två olika c/c mått, och genom att kombinera de två måtten i ett kök kan en visuell dynamik skapas som förhöjer köksinredningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Omega i borstad mässing är ett minimalistiskt aluminiumhandtag med en rustik känsla som ger karaktär till inredningen. Dess avrundade form och fina linjer gör det unikt och förfinar möblerna där det monteras. Handtag Omega finns tillgänglig i två olika c/c mått, och genom att kombinera de två måtten i ett kök kan en visuell dynamik skapas som förhöjer köksinredningen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Mässing, Borstad Mässing, Svart Matt |
| Längd | 190,5 mm |
| Material | Zink/Zinc Alloy |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 7,5 mm |
| Höjd | 38,6 mm |
| Serie | Omega |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Antik Mässing/Antique Brass, Borstad Mässing/Brushed Brass, Mattsvart/Matte Black |
