Handtag Beslag Design Oval491
203 kr
161 krSpara 21 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag med moderna stilsäkra former.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343496 |
| Färg | Rostfritt |
| Längd | 500 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 31 mm |
| Bredd | 21 mm |
| CC-mått | 491 mm |
| EAN-nr | 7316183434963 |

