Handtag Beslag Design Pagoda
209 kr
169 krSpara 19 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Pagoda från Beslag Design är del av en ny serie bestående av handtag tillverkade i gjutjärn. Serien har tagit fram av den tyska designduon Kaschkasch och danska Kamperform.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Pagoda från Beslag Design är del av en ny serie bestående av handtag tillverkade i gjutjärn. Serien har tagit fram av den tyska designduon Kaschkasch och danska Kamperform.
Handtaget har enkla former och passar både som möbelhandtag och kökshandtag.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343525-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 173 mm |
| Material | Gjutjärn |
| Djup | 13 mm |
| Höjd | 38 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180013178 |



