Handtag Beslag Design Pinta
fr.122 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Pinta
122 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Pinta är ett elegant trähandtag som passar utmärkt i både kök som badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ek, Obehandlad Ek, Svart, Valnöt |
| Längd | 144, 208 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 128, 192 mm |
| Djup | 16 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Serie | Pinta |
| Tjocklek Lucka | 19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |

