Handtag Beslag Design Pitch
Rek. pris 329 kr
fr.256 kr
Se priset!
Välj variant

Pitch
256 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Pitch är ett handtag från Beslag Design med lättrad yta i mattsvart utförande.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Matt Svart |
| Längd | 193, 257 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128, 192 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Serie | Pitch |

