Handtag Beslag Design Punto
fr.159 kr
fr.129 krFrån 19 %Kampanj
Välj variant

Punto
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Punto har en elegant design och konkava egenskaper som framhävs när man betraktar handtaget framifrån. Det som särskiljer Punto är dess små men betydelsefulla detaljer - två mjuka fördjupningar som vackert integreras i handtaget.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Punto har en elegant design och konkava egenskaper som framhävs när man betraktar handtaget framifrån. Det som särskiljer Punto är dess små men betydelsefulla detaljer - två mjuka fördjupningar som vackert integreras i handtaget.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ek, Mörk Ek, Rostfri Look, Svart Matt |
| Längd | 172 mm |
| Material | Ek, Zink |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 31 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Serie | Punto |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Ek, Mattsvart, Mörkbetsad Ek, Rostfri Look |
