Handtag Beslag Design Race
fr.169 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Race
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Race är ett handtag med en enkel och rak design, samtidigt som det erbjuder kontrast i både form och uttryck. Med en tunn ring av zink som möter en skarp geometrisk profil skapar Race en unik kontrast till den mjuka träbasen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Race är ett handtag med en enkel och rak design, samtidigt som det erbjuder kontrast i både form och uttryck. Med en tunn ring av zink som möter en skarp geometrisk profil skapar Race en unik kontrast till den mjuka träbasen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ek/Mässing, Ek/Stål, Ek/Svart |
| Längd | 64, 128 mm |
| Material | Ek/Zink |
| CC-mått | 32, 96 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 13 mm |
| Serie | Race |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Ek/Mattsvart, Ek/Rostfri Look, Mörkbetsad Ek/Borstad Mässing |
