Handtag Beslag Design Redo
fr.149 kr
fr.95 krFrån 19 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag till dina skåp och lådor.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Tenn, Rostfri Look |
| Längd | 137, 201 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Bredd | 15, 137, 201 mm |
| CC-mått | 128, 192 mm |
| Serie | Redo |
| Produkttyp | Handtag |

