Handtag Beslag Design Retro-128
fr.64 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Retro-128
64 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Kraftfulla Retro har tydliga fötter som tar sin plats på luckan.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mässing, Svart |
| Längd | 150, 180 mm |
| Material | Zamac |
| CC-mått | 128, 160 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Serie | Retro |
| Produkttyp | Handtag |

