Handtag Beslag Design Retro-128Mässing, Längd: 180 mm
109 kr
89 krSpara 18 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Mässing
CC-mått:
160 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Kraftfulla Retro har tydliga fötter som tar sin plats på luckan.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 345756-11 |
| Färg | Mässing |
| Längd | 180 mm |
| Material | Zamac |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 20 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Serie | Retro |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180017374 |

