Handtag Beslag Design Rille Mini
Rek. pris 229 kr
fr.219 kr
fr.189 krFrån 14 %Kampanj
Välj variant

Rille Mini
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Borstad Svart, Rostfri Look |
| Längd | 190, 350 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 160, 320 mm |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 34 mm |
| Serie | Rille Mini |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Borstad Mässing/Brushed Brass, Borstad Svart/Brushed Black, Rostfri Look/Stainless Steel L |
