Handtag Beslag Design Rille
fr.242 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Rille
242 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rille är ett handtag med en räfflad yta med ränder. Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Handtaget passar utmärkt i moderna och klassiska kök och badrum. Kombinera gärna med Knopp T Rille som finns i samma uföranden.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Rille är ett handtag med en räfflad yta med ränder. Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Handtaget passar utmärkt i moderna och klassiska kök och badrum. Kombinera gärna med Knopp T Rille som finns i samma uföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 190, 350, 1022 mm |
| Diameter | 15 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 160, 320, 992 mm |
| Djup | 38,5 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Rille |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
