Handtag Beslag Design Rim-120Grå
149 kr
129 krSpara 13 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Rim är ett nätt minimalistiskt profilhandtag som blir en fin detalj i köket eller i badrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373054-11 |
| Färg | Grå |
| Längd | 120 mm |
| Material | Zamak |
| Djup | 56 mm |
| Höjd | 18 mm |
| CC-mått | 96 mm |
| Serie | Rim |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180022545 |


