Handtag Beslag Design RioKrom
139 kr
111 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Krom
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag till dina skåp och lådor.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 460165-11 |
| Färg | Krom |
| Längd | 164 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Bredd | 16 mm |
| CC-mått | 128 mm |
| EAN-nr | 7316184601654 |

