Handtag Beslag Design Riss Mini
fr.141 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Riss Mini
141 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Riss Mini mattvit har en minimalistisk och kompakt design som utmärker sig för sina perfekt balanserade, vertikala linjer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Riss Mini mattvit har en minimalistisk och kompakt design som utmärker sig för sina perfekt balanserade, vertikala linjer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Brun, Grå, Midnattsblå, Skogsgrön, Svart Matt, Vit Matt, Vulkanröd |
| Längd | 207 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 192 mm |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 39 mm |
| Serie | Riss Mini |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Brun/Brown, Grå/Grey, Mattsvart/Matte Black, Mattvit/Matte White, Midnattsblå/Midnight Blue, Skogsgrön/Forrest Green, Vulkanröd/Vulcan Red |
