Handtag Beslag Design Riss MiniGrå
219 kr
175 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Riss Mini mattvit har en minimalistisk och kompakt design som utmärker sig för sina perfekt balanserade, vertikala linjer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Riss Mini mattvit har en minimalistisk och kompakt design som utmärker sig för sina perfekt balanserade, vertikala linjer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 317492-11 |
| Färg | Grå |
| Längd | 207 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 39 mm |
| Utförande | Grå/Grey |
| CC-mått | 192 mm |
| Serie | Riss Mini |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180029018 |

