Handtag Beslag Design Royal
Rek. pris 199 kr
fr.113 kr
Se priset!
Välj variant

Royal
113 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtaget med en egen plattform att vila på syns lite extra i polerad mässing eller förnicklat utförande. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtaget med en egen plattform att vila på syns lite extra i polerad mässing eller förnicklat utförande. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Richard BVerifierad köpare
för 6 dagar sedanSnyggt handtag , glänsande
Katarina EVerifierad köpare
för 7 år sedanJättefina! Motsvarade mina förväntningar! Perfekt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mattsvart, Nickel, Polerad Mässing |
| Längd | 114, 146 mm |
| Material | Metall, Mässing |
| CC-mått | 96, 128 mm |
| Djup | 32 mm |
| Bredd | 20 mm |
| Serie | Royal |
| Produkttyp | Handtag |
| Modellkod | 684495 |
