Handtag Beslag Design SansSvart, 239 mm
309 kr
247 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
CC-mått:
224 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Beslag Design Sans är ett sobert handtag i trä. Sans passar lika bra i det klassiska som det moderna köket eller på t ex garderobsdörrar.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Sans är ett sobert handtag i trä. Sans passar lika bra i det klassiska som det moderna köket eller på t ex garderobsdörrar.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373285-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 239 mm |
| Material | Trä |
| Djup | 26 mm |
| Höjd | 15 mm |
| CC-mått | 224 mm |
| Utförande | Svart |
| Serie | Sans |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180025485 |


