Handtag Beslag Design Seam
fr.88 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Seam
88 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Robust handtag i två längder ger din lucka ett kraftfullt intryck.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Rostfri Look, Svart |
| Längd | 169, 329 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 29 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Serie | Seam |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Låsbar | Nej |
| Utförande | Rostfri look, Svart |

