Handtag Beslag Design Sense Mini
fr.89 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Sense Mini
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ett brett tunt handtag som nu kommer i fler utföranden när Sense-familjen växer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Brons, Mattborstad Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Material | Metall |
| CC-mått | 160, 256 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Bredd | 167, 263 mm |
| Serie | Sense |
| Produkttyp | Handtag |

