Handtag Beslag Design Shelter cc32 mm
fr.130 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Shelter cc32 mm
130 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Beslag Design Shelter cc32 mm är ett vackert trähandtag med en smakfull design och ett greppvänligt utförande.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Shelter cc32 mm är ett vackert trähandtag med en smakfull design och ett greppvänligt utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Trä/natur, Valnöt |
| Längd | 63 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 32 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Serie | Shelter |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Handtag |
| Utförande | Brun, Trä/Natur |
