Handtag Beslag Design ShelterTrä/Natur, 350 mm
309 kr
247 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Trä/natur
CC-mått:
320 mm

Shelter
Trä/Natur, 350 mm
247 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Beslag Design Shelter är ett vackert trähandtag med en smakfull design och ett greppvänligt utförande.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Shelter är ett vackert trähandtag med en smakfull design och ett greppvänligt utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373351-11 |
| Färg | Trä/natur |
| Längd | 350 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 320 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Utförande | Trä/Natur |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Serie | Shelter |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180025577 |
