Handtag Beslag Design SoftPolerad Mässing 199 mm
129 kr
77 krSpara 40 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Polerad Mässing
CC-mått:
192 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soft är ett enkelt och stilrent handtag i CC-mått 128 eller 192. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Soft är ett enkelt och stilrent handtag i CC-mått 128 eller 192. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 306008-11 |
| Färg | Polerad Mässing |
| Längd | 199 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 8 mm |
| CC-mått | 192 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180012591 |
