Handtag Beslag Design SS-A Läderlindad BrunL: 202 mm
349 kr
279 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
CC-mått:
192 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
SS-A är ett stilrent handtag från Beslag Design som har lindats med naturgarvat läder från Tärnsjö.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 339716-11 |
| Färg | Rostfri |
| Längd | 202 mm |
| Material | Rostfritt/Läder |
| Höjd | 35 mm |
| Bredd | 10 mm |
| CC-mått | 192 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | SS-A |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180007955 |

