Handtag Beslag Design SS-A Rostfritt
Rek. pris 99 kr
fr.73 kr
Se priset!
Välj variant

SS-A Rostfritt
73 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Stabilt handtag i genomgående rostfritt i flera längder.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Nickel |
| Längd | 106, 138, 202 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Höjd | 10 mm |
| Typ | Handtag |
| Serie | SS-A |
| Djup | 33 mm |
| CC-mått | 96, 128, 192 mm |

