Handtag Beslag Design StriktRostfritt
Rek. pris 59 kr
49 kr
Se priset!

Strikt
Rostfritt
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer blandat med mjuka former.
CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Recensioner
Lotta JVerifierad köpare
för 7 år sedanDe var precis de handtag som jag varit på jakt efter. Eleganta i lite vintagestil till ett bra pris
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 30302-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 112 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 27 mm |
| Bredd | 15 mm |
| EAN-nr | 7316183030202 |

