Handtag Beslag Design Studio-160
fr.78 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Studio-160
78 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Studio ger ett mjukt grepp trots sina raka linjer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 172 mm |
| Material | Zamac |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 31 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Serie | Studio |
| Produkttyp | Handtag |

